Reklamácie

Vážení zákazníci, veríme, že ste boli s nákupom u nás spokojní. Ak sa predsa len našiel dôvod, pre ktorý chcete tovar reklamovať, resp. nám chcete tovar vrátiť, postupujte prosím podľa nižšie uvedených informácií, radi Vám vyjdeme v ústrety.

Reklamačný poriadok – internetový obchod www.Vitalita24.sk

1. Tento reklamačný poriadok sa vzťahuje na tovar zakúpený na internetovom obchode www.Vitalita24.sk ,ktorý prevádzkuje spoločnosť Fabrika spol. s r.o., Mierová 184, 821 05 Bratislava, IČO: 35 837 039 IČ DPH: SK202 023 8517

2. Odstúpenie od kúpnej zmluvy zo strany kupujúceho. Kupujúci má právo v súlade so zákonom O ochrane spotrebiteľa pri zásielkovom predaji č. 108/2000 Z.z. odstúpiť od kúpnej zmluvy do 14 kalendárnych dní od prevzatia tovaru. V prípade uplatnenia tohto práva je kupujúci povinný dodržať podmienky a postup uvedený v bode 3 reklamačného poriadku.

3. V prípade odstúpenia od kúpnej zmluvy sa zmluva od začiatku ruší, preto vráti alebo nahradí dodávateľ kupujúcemu a kupujúci dodávateľovi všetky vzájomne prijaté plnenia. Ak sa zákazník rozhodne pre odstúpenie od zmluvy v lehote uvedenej v bode 2, je povinný dodržať nasledujúce podmienky:

Pri splnení všetkých vyššie uvedených podmienok pre vrátenie tovaru Vám peniaze za tovar zašleme prevodom na Váš účet a to najneskôr do 7 pracovných dní po fyzickom obdržaní tovaru.

Tovar musí byť zaslaný doporučene a poistený, nakoľko neručíme za jeho prípadnú stratu na ceste k nám. Zásielky na dobierku nebudú akceptované.

V prípade nesplnenia niektorej z vyššie uvedených podmienok nebude akceptované odstúpenie od objednávky a tovar bude vrátený na náklady odosielajúceho naspäť.

Vyplňte prosím nižšie uvedený formulár. Po jeho prijatí Vás budeme kontaktovať.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Budeme sa snažiť Vám vyhovieť. Ako zákazník eshopu môžete od 15.2.2016 využiť aj online platformu Európskej komisie pre riešenie sporov online. Informácie o tom, ako funguje online riešenie sporov, nájdete tu.

Reklamačný formulár:

  Preferujem vybavenie reklamácie nasledovným spôsobom:
  Prémiová kvalita

  Každý rastlinný extrakt, vitamín alebo aminokyselina v ktoromkoľvek ponúkanom produkte je absolútne v najvyššej kvalite na svete.
  To je to, čo nás naozaj odlišuje. Vyskúšajte sami a zažite rozdiel.

  Výskum a vývoj

  Produkty sú vyvinuté pod vedením špičkových kanadských naturopatických lekárov a odborníkov v oblasti tradičnej čínskej medicíny.
  Postupy extrakcií pre všetky zložky sú vedecky testované z hľadiska bezpečnosti a účinnosti.

  Etické zdroje

  Výrobca osobne navštevuje každé hospodárstvo, továreň a výrobné zariadenie, aby zaručil kvalitu prísad,
  etické zaobchádzanie s pracovníkmi a udržateľnosť prírodných zdrojov.