Reklamácie

Vážení zákazníci, veríme, že ste boli s nákupom u nás spokojní. Ak sa predsa len našiel dôvod, pre ktorý chcete tovar reklamovať, resp. nám chcete tovar vrátiť, postupujte prosím podľa nižšie uvedených informácií, radi Vám vyjdeme v ústrety.

Reklamačný poriadok – internetový obchod www.Vitalita24.sk

1. Tento reklamačný poriadok sa vzťahuje na tovar zakúpený na internetovom obchode www.Vitalita24.sk ,ktorý prevádzkuje spoločnosť Fabrika spol. s r.o., Mierová 184, 821 05 Bratislava, IČO: 35 837 039 IČ DPH: SK202 023 8517

2. Odstúpenie od kúpnej zmluvy zo strany kupujúceho. Kupujúci má právo v súlade so zákonom O ochrane spotrebiteľa pri zásielkovom predaji č. 108/2000 Z.z. odstúpiť od kúpnej zmluvy do 14 kalendárnych dní od prevzatia tovaru. V prípade uplatnenia tohto práva je kupujúci povinný dodržať podmienky a postup uvedený v bode 3 reklamačného poriadku.

3. V prípade odstúpenia od kúpnej zmluvy sa zmluva od začiatku ruší, preto vráti alebo nahradí dodávateľ kupujúcemu a kupujúci dodávateľovi všetky vzájomne prijaté plnenia. Ak sa zákazník rozhodne pre odstúpenie od zmluvy v lehote uvedenej v bode 2, je povinný dodržať nasledujúce podmienky:

kontaktovať nás písomne (napr. Vyplnením nižšie uvedeného formulára) so žiadosťou o odstúpenie od zmluvy s uvedením čísla objednávky, mena a priezviska a svojim číslom účtu či adresou pre vrátenie peňazí. Kontakt: obchod@fabrika.sk, Fabrika spol. s r.o., Mierová 184, 821 05 Bratislava

ak ste tovar už obdržail a prevzali, zašlite nám ho prosím späť na vyššie uvedenú adresu a to za nasledujúcich podmienok:

-        tovar prosím zasielajte v pôvodnom nepoškodenom obale (s nepoškodenou ochrannou fóliou)

-        tovar zasielajte podľa možnosti nepoužitý a akokoľvek nepoškodený

-        tovar prosím zasielajte kompletný (vrátane príbalového letáku a podobne)

-        kupujúci uvedie číslo faktúry

Najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy Vám vrátime všetky platby, ktoré sme od Vás na základe kúpnej zmluvy prijali.

Zodpovedáte však za zníženie hodnoty tovaru, ktoré vzniklo v dôsledku takého zaobchádzania s tovarom, ktoré je nad rámec zaobchádzania potrebného na zistenie  vlastností a funkčnosti tovaru.

Odporúčame tovar poistiť a zaslať ho doporučenou poštou.  Zásielky na dobierku nebudú akceptované

V prípade nesplnenia niektorej z vyššie uvedených podmienok nebude akceptované odstúpenie od objednávky a tovar bude vrátený na náklady odosielajúceho naspäť.

Vyplňte prosím nižšie uvedený formulár. Po jeho prijatí Vás budeme kontaktovať.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Budeme sa snažiť Vám vyhovieť. Ako zákazník eshopu môžete od 15.2.2016 využiť aj online platformu Európskej komisie pre riešenie sporov online. Informácie o tom, ako funguje online riešenie sporov, nájdete tu.

Reklamačný formulár:

  Prémiová kvalita

  Každý rastlinný extrakt, vitamín alebo aminokyselina v ktoromkoľvek ponúkanom produkte je absolútne v najvyššej kvalite na svete.
  To je to, čo nás naozaj odlišuje. Vyskúšajte sami a zažite rozdiel.

  Výskum a vývoj

  Produkty sú vyvinuté pod vedením špičkových kanadských naturopatických lekárov a odborníkov v oblasti tradičnej čínskej medicíny.
  Postupy extrakcií pre všetky zložky sú vedecky testované z hľadiska bezpečnosti a účinnosti.

  Etické zdroje

  Výrobca osobne navštevuje každé hospodárstvo, továreň a výrobné zariadenie, aby zaručil kvalitu prísad,
  etické zaobchádzanie s pracovníkmi a udržateľnosť prírodných zdrojov.